KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851025
nr 1585 1025
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad EC. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 65x54 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:22:02
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska